אושפיזין

תמונה של אושפיזין

הם לא פוחדים להשאיר את הדלת פתוחה ומזמינים להעיר אותם בכל שעה > משפחות המתגוררות בקרבת מרכזים רפואיים פותחות את ביתן וסעודות השבת שלהן למשפחות המאושפזים > התמיכה הנפשית והפיזית מקלה טכנית, מחממת לב, מרגיעה ואפילו מצילה חיים < "והוא יושב פתח האוהל"

 

גבעתיים דקדושה

תמונה של גבעתיים דקדושה

גבעתיים תשע"ז. 2,500 ילדים מתלהבים מיהדות, עשרות מוסדות חינוך מארחים דרך קבע שיעורי יהדות ומאות אנשים מניחים תפילין > וכמו לדברים שבקדושה: ציפורניים ומקלדות נשלפו בניסיון להכפיש את השליחים והפעילות הברוכה, כתבות ארס מתוזמנות בשילוב פוסטים הזויים בפייסבוק שמטרתם אחת > חלק מהמתנגדים באו לבדוק ונדבקו בחיידק הקדוש

 

אשורר לכבוד התורה

תמונה של אשורר לכבוד התורה

"יום אחד התקשר אליי רב ממכינת עלי. הוא אמר לי שהוא העביר שיעור שלם על השיר 'דעתי עליה' לחבר'ה שלפני גיוס. 'זה בדיוק המסר שאני רוצה להעביר להם' הוא אמר לי"

 

אהבה לוהטת, אהבה משוגעת

תמונה של אהבה לוהטת, אהבה משוגעת

חג השבועות מגיע, חגה של התורה. רבנים מארבע ישיבות הסדר מדברים על הסוגיה הבסיסית ביותר: לימוד גמרא. למה ללמוד ואיך, קשיים, שיטות והעדפות > כל שיטה טוענת שכל גדולי ישראל למדו כך ולא אחרת... > ומה באמת יגרום להתקשרות עמוקה לתורה?

 

אילו פינו מלא שירה

תמונה של אילו פינו מלא שירה

הדרך לתקומת ישראל בארצו הייתה, ועודנה, רצופה במלחמות ובמאבקים עקובים מדם • בתוך כל המלחמות, סיפור התקומה מעוטר בניסים רבים, המעידים על השגחת ה' הגדולה המלווה אותנו • יצאנו למסע בעקבות אותם ניסים, פרטיים וציבוריים, המלווים את המאבק על הארץ • על הניסים ועל הנפלאות

  • טען עוד...